Odstąpienie od umowy
 
Każdego tygodnia wysyłamy do Was tysiące paczek z akcesoriami Edibutik. Przy tak dużej ilości paczek, czasami może zdarzyć się błąd po stronie naszej, czy firmy która dostarcza do Was towary.

Jeśli doszło do sytuacji kiedy otrzymaliście towar niezgodny z opisem, uszkodzony, lub macie inne zastrzeżenia, poinformujcie nas o tym fakcie niezwłocznie.

Chcesz oddać towar?

Jeśli Twój towar okazał się niezgodny z oczekiwaniami i chcesz go oddać, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
W przypadku zakupów na firmę nie ma możliwości zwrotu towaru
Adres do zwrotu:
JEWELRY & WATCHES sp. z o.o.
ul. Boh. Por. Wzg. 25
23-300 Janów Lubelski

Aby oddać towar skorzystaj z formularza i odeślij do nas paczkę. W ciągu 14 dni otrzymasz zwrot kosztów za towar, oraz kosztów przesyłki. Jeśli nie wybrałeś najtańszej opcji przesyłki, musisz liczyć się z tym, że różnica w kosztach może nie zostać pokryta. Reklamacje zwroty należy odsyłać przesyłką z numerem nadania 

Chcesz wymienić towar?

Wymiana towaru odbywa się na podstawie zwrotów (odstąpienia od umowy) które opisaliśmy powyżej. Aby wymienić towar wypełnij formularz zwrotu. Następnie wyślij do nas towar, który chcesz wymienić i złóż ponowne zamówienie. Zwrot kosztów otrzymasz w terminie do 14 dni.

Chcesz złożyć reklamację?

W przypadku potrzeby reklamacji konkretnego przedmiotu prosimy o stworzenie możliwie najdokładniejszego opisu zaistniałej sytuacji. Reklamacje należy kierować na adres www.edibutik.pl@poczta.fm  
Zwroty należy odsyłać przesyłką z numerem nadania
Edibutik w ciągu maksymalnie 14 dni ustosunkuje się do treści reklamacji.
 
Rodzaj gwarancji: 

Producenta

Okres gwarancji:

3 miesiące
 

Gwarancją firmy JEWELRY & WATCHES sp. z o.o. w przypadku zegarków nie są objęte: mechaniczne uszkodzenia kopert, uszkodzenia mechaniczne/termiczne/chemiczne, pęknięcia szkiełek,  mechaniczne uszkodzenia pasków , bransolet, teleskopy, ścieranie się powłok galwanicznych, wniknięcie wody/pary/kurzu do środka w przypadku zegarków, które nie są oznaczone jako wodoszczelne. 

.

Bateria, nie jest na gwarancji bateria: większość zegarków kwarcowych posiada zamontowaną baterię fabrycznie – lecz nie jest ona częścią oferty i jej stan naładowania nie podlega roszczeniom oraz reklamacji, nie mamy wpływu na stan naładowania baterii, bateria jest traktowana jako gratis! 

.

W przypadku otrzymania towaru uszkodzonego, wadliwego, nie właściwy kolor, lub innych problemów proszę o niezwłoczny kontakt mailowy www.edibutik.pl@poczta.fm

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem 

.

Klasy wodoszczelności oraz co oznaczają oznaczenia: 

30 m = WR30 = 3 ATM = 3 Bar: Tylko przypadkowy kontakt z wodą. Klasa wodoszczelności pozwalająca na zachlapania podczas mycia rąk 

50 m = WR50 = 5 ATM = 5 Bar: zegarki z tą klasą wodoszczelności pozwalają na kąpiel w wannie. 

100 m = WR100 = 10 ATM = 10 Bar: przy wodoszczelności 100 m możemy już bez obaw pływać w zegarku, a nawet nurkować

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 535 117 476

Email: sklep@edibutik.pl

Wersje językowe
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium